Casa Yireth Villa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Spa en ontspanning Jacuzzi |
| Kindvriendelijk Kinderzwembad | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 60 m² Casa Yireth Villa Ricaurte ligt op slechts 1 km afstand van Exito Express Penalisa en nodigt gasten uit om te genieten van een terras. Dit vakantiehuis biedt een zwembad en een bubbelbad om bij te komen van een drukke dag.
Unicentro Girardot is op 10 minuten rijden gesitueerd. De 2-slaapkamer villa is gelegen 2 km verwijderd van gebedshuizen zoals Iglesia Cristo Resucitado. Winkelliefhebbers zullen genieten van de locatie op een korte afstand van Penalisa Plaza.
Casa Yireth Villa biedt de gasten uitzicht op de tuin aan. Deze woning beschikt over een badkamer met een douche. De badkamers hebben ook een droger voor extra comfort.
De villa beschikt over een complete keuken uitgerust met keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- El Leon3049 km
- El Oasis3086 km
- Colsubsidio supermarket Girardot3018 km
- Exito Express Penalisa1086 km
- Penalisa Plaza1085 km
- Teatro Municipal3145 km
- Bulevard Plaza3012 km
- Supermercado Colsubsidio Penalisa1041 km
- Oasis Shopping Center3085 km
- Oasis Girardot3063 km
- Luchthavens
- Luchthaven Ibague65 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Jacuzzi
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke betaalmethoden worden door Casa Yireth Villa ondersteund?
Bij Casa Yireth Villa kunnen gasten zowel met Visa, Mastercard en American Express als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Yireth Villa?
Casa Yireth Villa beschikt over een complete keuken met keukengerei. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar het vakantiehuis?
Het vakantiehuis is populair bij zakengasten, maar alle gasten zijn welkom. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar de villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in de villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Casa Yireth Villa?
Gasten die in Casa Yireth Villa verblijven, kunnen gemakkelijk Exito Express Penalisa en Unicentro Girardot bereiken, die respectievelijk op slechts 1 km verwijderd van de accommodatie en op 2 km afstand liggen. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Casa Yireth Villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Casa Yireth Villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.